WYNIKI Towarzyskich Zawodów Gruntowych Koła 114 "Mazowsze" z Płocka

W piękny słoneczny dzień, 20 czerwca odbyły się na Wiśle w Płocku - Towarzyskie Zawody Gruntowe  Koła 114 "Mazowsze"

Spotkaliśmy się  o godz. 6.00, aby  o godz. 7.15   zacząć 5 godzinną rywalizację. Na miejsce zbiórki (nowy most) przybyło 43 zawodników.

 Dozwolone było łowienie na 2 wędki.

Rybami, które budowały wynik były duże leszcze o wadze 3-4 kg. Brały także niewielkie krąpie.  "Padł"  też  jeden 6  kilowy karp złowiony przez kol. Grzegorza Nowaka. 

W sumie  złowiono na zawodach  przeszło 242  kg ryb.

Zwyciężył kol. Paweł Stańczak wynikiem 24610 pkt., który złowił  8 dużych leszczy.

Po zważeniu, złowione ryby zostały wypuszczone z powrotem do wody.

Zawody sędziowali : kol. Daria Kołodziejska - sędzia główny oraz kol.  Michał Kołodziejski.

Zapraszamy na fotorelację z zawodów na  facebooku.

Gratulacje dla zwycięzców. 

Poniżej tabela z wynikami.

Protokół klasyfikacji

Towarzyskie Zawody Gruntowe Koła PZW nr. 114 "MAZOWSZE"

rozegrane w dniu 20.06.2021r. na rzece Wiśle w miejscowości Płock

                 

L.p.

Koło, Klub P.Z.W.

Nazwisko i Imię

Status
zawodnika

Sektor

Nr
stan.

R A Z E M

Zajęte
miejsce

Punktów
[gram]

Miejsce
w sektorze

1

Koło PZW 114 Mazowsze

STAŃCZAK Paweł

I

B

12

24 610

1,0

1

2

Koło PZW 114 Mazowsze

ALEKSANDROWICZ Roman

I

A

11

19 930

1,0

2

3

Koło PZW 114 Mazowsze

KOSTRZEWA Piotr

I

C

13

15 740

1,0

3

4

Koło PZW 114 Mazowsze

PILEWSKI Marek

I

C

1

15 470

2,0

4

5

Koło PZW 114 Mazowsze

NOWAK Grzegorz

I

A

3

13 330

2,0

5

6

Koło PZW 114 Mazowsze

LACHOWICZ Zbigniew

I

B

1

11 590

2,0

6

7

Koło PZW 114 Mazowsze

KOWALCZYK Sławomir

I

C

10

11 690

3,0

7

8

Koło PZW 114 Mazowsze

CIERPIKOWSKI Albert

I

A

14

10 050

3,0

8

9

Koło PZW 114 Mazowsze

DYLEWSKI Krzysztof

I

B

14

7 080

3,0

9

10

Koło PZW 114 Mazowsze

DĄBROWSKA Agnieszka

I

C

9

10 050

4,0

10

11

Koło PZW 114 Mazowsze

BARANOWSKI Bogdan

I

A

15

9 240

4,0

11

12

Koło PZW 114 Mazowsze

JERZYKOWSKA Krystyna

I

B

10

6 250

4,0

12

13

Koło PZW 114 Mazowsze

SZCZĘSNY Andrzej

I

A

10

8 700

5,0

13

14

Koło PZW 114 Mazowsze

TERAJEWICZ Michał

I

B

8

5 800

5,0

14

15

Koło PZW 114 Mazowsze

MŁODZIEJEWSKI Kazimierz

I

C

14

4 610

5,0

15

16

Koło PZW 114 Mazowsze

KWIATKOWSKI Artur

I

A

7

7 750

6,0

16

17

Koło PZW 114 Mazowsze

CZEKAJ Janusz

I

B

6

4 880

6,0

17

18

Koło PZW 114 Mazowsze

BANASZEWSKI Wojciech

I

C

8

3 140

6,0

18

19

Koło PZW 114 Mazowsze

MARZEC Jarosław

I

A

2

5 760

7,0

19

20

Koło PZW 114 Mazowsze

OLKOWSKI Piotr

I

B

13

4 540

7,0

20

21

Koło PZW 114 Mazowsze

WĘGLARZ Robert

I

C

12

2 940

7,0

21

22

Koło PZW 114 Mazowsze

SADŁOWSKI Tomasz

I

A

12

5 530

8,0

22

23

Koło PZW 114 Mazowsze

GOLISZEWSKA Mirosława

I

B

7

4 100

8,0

23

24

Koło PZW 114 Mazowsze

PROKOP Maciej

I

C

6

2 840

8,0

24

25

Koło PZW 114 Mazowsze

OSTROWSKI Tomasz

I

A

13

4 870

9,0

25

26

Koło PZW 114 Mazowsze

PIASECKI Mirosław

I

B

2

3 920

9,0

26

27

Koło PZW 114 Mazowsze

RUBINKOWSKI Dariusz

I

C

7

2 600

9,0

27

28

Koło PZW 114 Mazowsze

DRZEWIECKI Arkadiusz

I

B

11

2 840

10,0

28

29

Koło PZW 114 Mazowsze

DĄBROWSKI Jan

I

C

4

2 590

10,0

29

30

Koło PZW 114 Mazowsze

KOSTUN Andrzej

I

A

8

1 970

10,0

30

31

Koło PZW 114 Mazowsze

LEWANDOWSKI Wiesław

I

B

9

2 520

11,0

31

32

Koło PZW 114 Mazowsze

SARNA Paweł

I

A

4

1 330

11,0

32

33

Koło PZW 114 Mazowsze

PESTA Sławomir

I

C

2

1 020

11,0

33

34

Koło PZW 114 Mazowsze

ZAWADKA Tadeusz

I

A

1

990

12,0

34

35

Koło PZW 114 Mazowsze

GABRYŚ Robert

I

B

3

980

12,0

35

36

Koło PZW 114 Mazowsze

RYBACKI Andrzej

I

C

3

90

12,5

36

37

Koło PZW 114 Mazowsze

WARCHOŁ Krzysztof

I

C

5

90

12,5

36

38

Koło PZW 114 Mazowsze

SUCHENEK Marek

I

A

6

840

13,0

38

39

Koło PZW 114 Mazowsze

KRUSZYŃSKI Andrzej

I

B

4

 

13,5

NK

40

Koło PZW 114 Mazowsze

JANKOWSKI Michał

I

B

5

 

13,5

NK

41

Koło PZW 114 Mazowsze

SMOK Grzegorz

I

C

11

 

14,0

NK

42

Koło PZW 114 Mazowsze

KUCHARSKI Jakub

I

A

5

 

14,5

NK

43

Koło PZW 114 Mazowsze

SICZEK Kinga

I

A

9

 

14,5

NK

Płock, 20.06.2021r.

Sędzia Sekretarz

 

 

 

Sędzia Główny

 

 

   

Michał Kołodziejski

     

Daria Kołodziejska

   
                 


Relacja :

Andrzej Szczęsny - Sekretarz Koła