WYNIKI - Spławikowe Mistrzostwa Koła 114 "Mazowsze" Płock
Spławikowe Mistrzostwa Koła PZW Nr 114 Mazowsze |
||||||||
rozegranych w dniu 13.06.2021r na Jeziorze Ciechomickim w miejscowości Zaździerz SENIORZY |
||||||||
L.p. |
Koło, Klub P.Z.W. |
Nazwisko i Imię |
Status |
Sektor |
Nr |
R A Z E M |
Zajęte |
|
Punktów |
Miejsce |
|||||||
1 |
Koło PZW Nr 114 Mazowsze |
DYLEWSKI Krzysztof |
I |
A |
1 |
3 780 |
1,0 |
1 |
2 |
Koło PZW Nr 114 Mazowsze |
BANASZEWSKI Wojciech |
I |
B |
3 |
1 780 |
1,0 |
2 |
3 |
Koło PZW Nr 114 Mazowsze |
STAŃCZAK Paweł |
I |
A |
6 |
3 640 |
2,0 |
3 |
4 |
Koło PZW Nr 114 Mazowsze |
CIERPIKOWSKI Albert |
I |
B |
9 |
1 680 |
2,0 |
4 |
5 |
Koło PZW Nr 114 Mazowsze |
JANKOWSKI Michał |
I |
A |
7 |
2 860 |
3,0 |
5 |
6 |
Koło PZW Nr 114 Mazowsze |
SADŁOWSKI Tomasz |
I |
B |
14 |
1 400 |
3,0 |
6 |
7 |
Koło PZW Nr 114 Mazowsze |
PIASECKI Mirosław |
I |
A |
2 |
2 410 |
4,0 |
7 |
8 |
Koło PZW Nr 114 Mazowsze |
WAWRZYŃCZAK Dariusz |
I |
B |
12 |
900 |
4,0 |
8 |
9 |
Koło PZW Nr 114 Mazowsze |
PESTA Sławomir |
I |
A |
14 |
1 400 |
5,0 |
9 |
10 |
Koło PZW Nr 114 Mazowsze |
MARZEC Jarosław |
I |
B |
1 |
710 |
5,0 |
10 |
11 |
Koło PZW Nr 114 Mazowsze |
SARNA Paweł |
I |
A |
8 |
970 |
6,0 |
11 |
12 |
Koło PZW Nr 114 Mazowsze |
KUCHARSKI Jakub |
I |
B |
7 |
590 |
6,0 |
12 |
13 |
Koło PZW Nr 114 Mazowsze |
LIKŃSKI Andrzej |
I |
A |
4 |
910 |
7,0 |
13 |
14 |
Koło PZW Nr 114 Mazowsze |
LESZCZYŃSKI Czesław |
I |
B |
2 |
560 |
7,0 |
14 |
15 |
Koło PZW Nr 114 Mazowsze |
SUCHENEK Marek |
I |
A |
10 |
840 |
8,0 |
15 |
16 |
Koło PZW Nr 114 Mazowsze |
MŁODZIEJEWSKI Kazimierz |
I |
B |
16 |
550 |
8,0 |
16 |
17 |
Koło PZW Nr 114 Mazowsze |
KRUSZYŃSKI Andrzej |
I |
A |
3 |
810 |
9,0 |
17 |
18 |
Koło PZW Nr 114 Mazowsze |
KOZICKI Andrzej |
I |
B |
15 |
500 |
9,0 |
18 |
19 |
Koło PZW Nr 114 Mazowsze |
LEWANDOWSKI Wiesław |
I |
A |
15 |
610 |
10,0 |
19 |
20 |
Koło PZW Nr 114 Mazowsze |
BARANOWSKI Bogdan |
I |
B |
6 |
450 |
10,0 |
20 |
21 |
Koło PZW Nr 114 Mazowsze |
PROKOP Maciej |
I |
A |
16 |
570 |
11,0 |
21 |
22 |
Koło PZW Nr 114 Mazowsze |
ŻOŁNOWSKI Kamil |
I |
B |
11 |
300 |
11,0 |
22 |
23 |
Koło PZW Nr 114 Mazowsze |
WĘGLARZ Robert |
I |
A |
17 |
540 |
12,0 |
23 |
24 |
Koło PZW Nr 114 Mazowsze |
NOWAK Grzegorz |
I |
B |
13 |
280 |
12,0 |
24 |
25 |
Koło PZW Nr 114 Mazowsze |
PODLEŚNY Piotr |
I |
A |
12 |
530 |
13,0 |
25 |
26 |
Koło PZW Nr 114 Mazowsze |
ZAWADKA Tadeusz |
I |
B |
5 |
250 |
13,5 |
26 |
27 |
Koło PZW Nr 114 Mazowsze |
SZCZĘSNY Andrzej |
I |
B |
17 |
250 |
13,5 |
26 |
28 |
Koło PZW Nr 114 Mazowsze |
RYBACKI Andrzej |
I |
A |
11 |
350 |
14,0 |
28 |
29 |
Koło PZW Nr 114 Mazowsze |
PACHELSKI Radosław |
I |
A |
13 |
290 |
15,0 |
29 |
30 |
Koło PZW Nr 114 Mazowsze |
WARCHOŁ Krzysztof |
I |
B |
8 |
160 |
15,0 |
30 |
31 |
Koło PZW Nr 114 Mazowsze |
GABRYŚ Robert |
I |
A |
9 |
210 |
16,0 |
31 |
32 |
Koło PZW Nr 114 Mazowsze |
WASILEWSKI Damian |
I |
B |
4 |
150 |
16,0 |
32 |
33 |
Koło PZW Nr 114 Mazowsze |
DĄBROWSKI Jan |
I |
B |
10 |
40 |
17,0 |
33 |
34 |
Koło PZW Nr 114 Mazowsze |
NIEWIADOMSKI Andrzej |
I |
A |
5 |
|
17,0 |
NK |
Zaździerz, 13.06.2021 |
Sędzia Sekretarz |
|
|
|
Sędzia Główny |
|
|
|
Anna Żołnowska |
Michał Kołodziejski |
Protokół klasyfikacji |
||||||||
Spławikowe Mistrzostwa Koła PZW Nr 114 Mazowsze |
||||||||
rozegranych w dniu 13.06.2021r na Jeziorze Ciechomickim w miejscowości Zaździerz KOBIETY |
||||||||
L.p. |
Koło, Klub P.Z.W. |
Nazwisko i Imię |
Status |
Sektor |
Nr |
R A Z E M |
Zajęte |
|
Punktów |
Miejsce |
|||||||
1 |
Koło PZW Nr 114 Mazowsze |
DĄBROWSKA Agnieszka |
I |
C |
4 |
860 |
|
1,0 |
2 |
Koło PZW Nr 114 Mazowsze |
GOLISZEWSKA Mirosława |
I |
C |
5 |
580 |
|
2,0 |
3 |
Koło PZW Nr 114 Mazowsze |
KOŁODZIEJSKA Daria |
I |
C |
2 |
570 |
|
3,0 |
4 |
Koło PZW Nr 114 Mazowsze |
SICZEK Kinga |
I |
C |
1 |
350 |
|
4,0 |
5 |
Koło PZW Nr 114 Mazowsze |
JERZYKOWSKA Krystyna |
I |
C |
3 |
210 |
|
5,0 |
Zaździerz,13.06.2021 |
Sędzia Sekretarz |
|
|
|
Sędzia Główny |
|
|
|
Anna Żołnowska |
Michał Kołodziejski |
Protokół klasyfikacji |
||||||||
Spławikowe Mistrzostwa Koła PZW Nr 114 Mazowsze |
||||||||
rozegranych w dniu 13.06.2021r na Jeziorze Ciechomickim w miejscowości Zaździerz JUNIORZY |
||||||||
L.p. |
Koło, Klub P.Z.W. |
Nazwisko i Imię |
Status |
Sektor |
Nr |
R A Z E M |
Zajęte |
|
Punktów |
Miejsce |
|||||||
1 |
Koło PZW Nr 114 Mazowsze |
LIŃSKI Karol |
I |
D |
1 |
860 |
|
1,0 |
Zaździerz,13.06.2021 |
Sędzia Sekretarz |
|
|
|
Sędzia Główny |
|
|
|
Anna Żołnowska |
Michał Kołodziejski |
Protokół klasyfikacji |
||||||||
Spławikowe Mistrzostwa Koła PZW Nr 114 Mazowsze |
||||||||
rozegranych w dniu 13.06.2021r na Jeziorze Ciechomickim w miejscowości Zaździerz KADECI |
||||||||
L.p. |
Koło, Klub P.Z.W. |
Nazwisko i Imię |
Status |
Sektor |
Nr |
R A Z E M |
Zajęte |
|
Punktów |
Miejsce |
|||||||
1 |
Koło PZW Nr 114 Mazowsze |
ROBAKIEWICZ Nikodem |
I |
D |
1 |
270 |
|
1,0 |
Zaździerz,13.06.2021 |
Sędzia Sekretarz |
|
|
|
Sędzia Główny |
|
|
|
Anna Żołnowska |
Michał Kołodziejski |