Towarzyskie zawody feederowe o Puchar Prezesa PSML-W - 20.09. br. - jezioro CIECHOMICKIE - wyniki - fotorelacja

Protokół klasyfikacji I tury

Towarzyskie Zawody Feederowe Koła PZW Nr 114 Mazowsze o puchar Prezesa PSML-W

rozegranych w dniu 20.09.2020r, Zaździerz

                 

L.p.

Koło, Klub P.Z.W.

Nazwisko i Imię

Status
zawodnika

Sektor

Nr
stan.

R A Z E M

Zajęte
miejsce

Punktów
[gram]

Miejsce
w sektorze

1

Koło PZW Nr 114 Mazowsze

KOSTRZEWA Piotr

I

B

16

1 280

1,0

1

2

Koło PZW Nr 114 Mazowsze

BIGORAJSKI Bogdan

I

A

18

910

1,0

2

3

Koło PZW Nr 114 Mazowsze

STAŃCZAK Paweł

I

A

15

860

2,0

3

4

Koło PZW Nr 114 Mazowsze

PILEWSKI Marek

I

B

7

600

2,0

4

5

Koło PZW Nr 114 Mazowsze

BARANOWSKI Bogdan

I

A

5

750

3,0

5

6

Koło PZW Nr 114 Mazowsze

PESTA Sławomir

I

B

11

570

3,0

6

7

Koło PZW Nr 114 Mazowsze

PIEGAT Andrzej

I

A

9

740

4,0

7

8

Koło PZW Nr 114 Mazowsze

DYLEWSKI Krzysztof

I

B

2

460

4,0

8

9

Koło PZW Nr 114 Mazowsze

JERZYKOWSKA Krystyna

I

A

7

690

5,0

9

10

Koło PZW Nr 114 Mazowsze

NOWAK Grzegorz

I

B

14

220

5,0

10

11

Koło PZW Nr 114 Mazowsze

KUCHARSKI Jakub

I

A

6

530

6,0

11

12

Koło PZW Nr 114 Mazowsze

ŻOŁNOWSKI Kamil

I

B

8

160

6,0

12

13

Koło PZW Nr 114 Mazowsze

SZCZĘSNY Andrzej

I

A

11

420

7,0

13

14

Koło PZW Nr 114 Mazowsze

SICZEK Kinga

I

B

15

120

7,0

14

15

Koło PZW Nr 114 Mazowsze

PROKOP Maciej

I

A

2

410

8,0

15

16

Koło PZW Nr 114 Mazowsze

ZONENBERG Stanisław

I

B

17

100

8,0

16

17

Koło PZW Nr 114 Mazowsze

BOMBAŁA Krzysztof

I

A

17

70

9,0

17

18

Koło PZW Nr 114 Mazowsze

CIARKA Ryszard

I

B

9

70

9,5

18

19

Koło PZW Nr 114 Mazowsze

CHANDOSZKO Dariusz

I

B

12

70

9,5

18

20

Koło PZW Nr 114 Mazowsze

ZAWADKA Tadeusz

I

A

1

60

10,0

20

21

Koło PZW Nr 114 Mazowsze

ZGIERSKI Bartosz

I

B

3

60

11,0

21

22

Koło PZW Nr 114 Mazowsze

DZIEMDZIELA Andrzej

I

A

3

10

11,5

22

23

Koło PZW Nr 114 Mazowsze

GOSTYŃSKI Paweł

I

A

16

10

11,5

22

24

Koło PZW Nr 114 Mazowsze

KRUSZYŃSKI Andrzej

I

B

1

40

12,0

24

25

Koło PZW Nr 114 Mazowsze

DĄBROWSKI Tomasz

I

B

6

20

13,0

25

26

Koło PZW Nr 114 Mazowsze

SMOK Grzegorz

I

A

4

 

15,5

NK

27

Koło PZW Nr 114 Mazowsze

GABRYŚ Robert

I

A

8

 

15,5

NK

28

Koło PZW Nr 114 Mazowsze

SULKOWSKI Rafał

I

A

10

 

15,5

NK

29

Koło PZW Nr 114 Mazowsze

PESTA Paweł

I

A

12

 

15,5

NK

30

Koło PZW Nr 114 Mazowsze

OPOLSKI Mariusz

I

A

13

 

15,5

NK

31

Koło PZW Nr 114 Mazowsze

DĄBROWSKI Jan

I

A

14

 

15,5

NK

32

Koło PZW Nr 114 Mazowsze

LESZCZYŃSKI Czesław

I

B

4

 

15,5

NK

33

Koło PZW Nr 114 Mazowsze

WARCHOŁ Krzysztof

I

B

5

 

15,5

NK

34

Koło PZW Nr 114 Mazowsze

RYBACKI Andrzej

I

B

10

 

15,5

NK

35

Koło PZW Nr 114 Mazowsze

ZALEWSKI Kamil

I

B

13

 

15,5

NK

Zaździerz, 20.09.2020r

Sędzia Sekretarz

 

 

 

Sędzia Główny

 

 

   

Anna Żołnowska

     

Michał Kołodziejski